Julia Rzepka z klasy 6a – wyróżnienie w karegorii kl.4- 6 w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Zimowe krajobrazy”; organizatorem była nasza szkoła - SP nr 61, na konkurs wpłynęły 83 prace z 19 placówek oświatowych.

Martyna Ciarkowska z klasy 6c – I miejsce w kategorii klas 4-6 w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Zielone krajobrazy Bydgoszczy- zdrowe płuca miasta”; organizatorem był Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy, w konkursie wzięło udział 10 szkół, nadesłano 83 prace.

Anna Walkiewicz z klasy 4a – nagroda w Konkursie Plastycznym ,,Co w trawie piszczy?”, organizatorem konkursu był Leśny Park Kultury i Wypoczynku ,,Myślęcinek” , nadesłano wiele ciekawych i zaskakujących prac, komisja przyznała równorzędne nagrody.

Serdecznie gratulujemy!