Julia Rzepka z klasy 6a – wyróżnienie w karegorii kl.4- 6 w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Zimowe krajobrazy”; organizatorem była nasza szkoła - SP nr 61, na konkurs wpłynęły 83 prace z 19 placówek oświatowych.

Martyna Ciarkowska z klasy 6c – I miejsce w kategorii klas 4-6 w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym ,,Zielone krajobrazy Bydgoszczy- zdrowe płuca miasta”; organizatorem był Zespół Szkół nr 33 Specjalnych dla Dzieci i Młodzieży Przewlekle Chorej w Bydgoszczy, w konkursie wzięło udział 10 szkół, nadesłano 83 prace.

Anna Walkiewicz z klasy 4a – nagroda w Konkursie Plastycznym ,,Co w trawie piszczy?”, organizatorem konkursu był Leśny Park Kultury i Wypoczynku ,,Myślęcinek” , nadesłano wiele ciekawych i zaskakujących prac, komisja przyznała równorzędne nagrody.

Serdecznie gratulujemy!

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.