Zachęcamy do udziału w konkursach plastycznym i fotograficznym

 

KONKURS PLASTYCZNY 

“Moje pasje i zainteresowania- rozwijam je w czasie pandemii”

  • Wykonaj pracę w dowolnej technice plastycznej na formacie A3, lub A4. Postaraj się o ciekawą kompozycję i oryginalne ujęcie tematu. Podpisz ją w dolnym, prawym rogu: imię, nazwisko, klasa, data a w tytule wiadomości napisz: KONKURS PLASTYCZNY, imię,  nazwisk, klasa

Oryginał schowaj do teczki a zdjęcie prześlij do 15 maja na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biorąc udział w konkursie jednocześnie oświadczasz, że jesteś autorem  tej pracy a jej zdjęcie może być publikowane na stronie internetowej szkoły.

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY 

“Wczoraj i dziś- moje okno na świat  przez pryzmat pandemii”

  • Wykonaj zdjęcie w którym pokażesz zmiany, które Tobą poruszyły, sytuację na którą zwróciłaś/eś uwagę. Może to będzie nadzwyczajne ujęcie, czy niebanalny widok z okna .
  • w tym zadaniu możesz korzystać z programów graficznych, czy funkcji telefonu.

    Biorąc udział w konkursie jednocześnie oświadczasz, że jesteś autorem zgłoszonego do konkursu zdjęcia, które może być opublikowane na stronie internetowej szkoły. W tytule wiadomości napisz: KONKURS FOTOGRAFICZNY, imię, nazwisko, klasa

Zdjęcie swojego ujęcia prześlij do 15 maja na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!!!

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.