II Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Konkursie Miejskim na prezentację multimedialną, której tematem przewodnim jest "100-lecie powrotu Bydgoszczy Do Macierzy".

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej wraz z podpisaniem regulaminu oraz wypełnienie karty zgłoszenia (zał. nr 1) oraz oświadczenia (zał. nr 2). Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie do 12 lutego 2020 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Więcej informacji w załączonym regulaminie lub u koordynatora konkursu - Pani Joanna Bednarz-Krężel tel. 664 326 110.

Informacje o udziale w konkursie prosimy zgłaszać do nauczycieli informatyki

docxkarta zgłoszenia i oświadczenie.docx

docxRegulamin konkursu.docx

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.