Pani Vítězslava (Vitia) Hoffmann Nauczyciel SP nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku i Koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Bohaterowie czeskich bajek" bardzo serdecznie zaprasza uczniów Państwa szkół do udziału w konkursie.

Uczestnicy mają za zadanie narysować wymyśloną przygodę ulubionej postaci z czeskiej bajki. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: I kat. 7 – 8 lat II kat. 9 – 10 lat. Termin nadsyłania prac: środa, 26 luty 2020 r. do godz. 17.00. Więcej informacji w załączonym regulaminie oraz pod nr tel. 58 300 48 75 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub u koordynatora: Vitia Hoffmann (tel. 606151144)

pdfRegulamin.pdf
ogloszenie

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.