Pani Vítězslava (Vitia) Hoffmann Nauczyciel SP nr 8 im. Przyjaciół Ziemi w Gdańsku i Koordynator Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. "Bohaterowie czeskich bajek" bardzo serdecznie zaprasza uczniów Państwa szkół do udziału w konkursie.

Uczestnicy mają za zadanie narysować wymyśloną przygodę ulubionej postaci z czeskiej bajki. Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych: I kat. 7 – 8 lat II kat. 9 – 10 lat. Termin nadsyłania prac: środa, 26 luty 2020 r. do godz. 17.00. Więcej informacji w załączonym regulaminie oraz pod nr tel. 58 300 48 75 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub u koordynatora: Vitia Hoffmann (tel. 606151144)

pdfRegulamin.pdf
ogloszenie

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.