III Liceum Ogólnokształcące zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w Konkursie Miejskim na prezentację multimedialną, której tematem przewodnim jest "100-lecie powrotu Bydgoszczy do Macierzy".

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej wraz z podpisaniem regulaminu oraz wypełnienie karty zgłoszenia (zał. nr 1) oraz oświadczenia (zał. nr 2). Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie do 12 lutego 2020 r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Więcej informacji w załączonym regulaminie lub u koordynatora konkursu - Pani Joanna Bednarz-Krężel tel. 664 326 110.

pdfRegulamin konkursu.pdf

pdfkarta zgłoszenia i oświadczenie.pdf

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.