Zapraszamy chętne dzieci z klas 1-8 do udziału w konkursie plastycznym „Mój wymarzony lizak”. Organizatorem konkursu jest Muzeum Lizaka w Jaśle.

Dziecko wykonuje jedną pracę plastyczną w formacie A4. Technika wykonania: malowanie, rysowanie, wyklejanie. Szczegóły konkursu w załączniku. Prace składamy w świetlicy szkolnej u p. Z. Wojtalewicz i M. Wawrzyniak do 29.11.2019r.

Każdy uczestnik konkursu za wykonaną pracę otrzyma DYPLOM oraz bezpłatny BILET WSTĘPU do Muzeum. Nagrodą główną jest bezpłatny wstęp całej grupy/klasy Laureata konkursu do MUZEUM LIZAKA, połączony z wyrobem własnych lizaków oraz OBIADEM w Restauracji „u Schabińskiej”.

pdfRegulamin.pdf

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.