Już po raz czwarty w naszej szkole został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Historyczny „Kontynenty”, skierowany do uczniów klas 6 bydgoskich szkół podstawowych.

Konkurs drużynowy przeprowadzony w formie multimedialnej  był okazją dla uczniów do zaprezentowania szerokiej wiedzy międzyprzedmiotowej. W tym roku w konkursie wzięły udział  następujące szkoły: SP nr 4, SP nr 26, SP nr 18 i SP nr 61.

Naszą szkołę reprezentowali: Pola Kasprowicz i Julia Skórcz (drużyna przyrodnicza) oraz Szymon Dobrowolski i Rudolf Marchlewski (drużyna historyczna). Poziom wiedzy uczestników niejednokrotnie zaskakiwał, a rywalizacja do ostatniego pytania, które było pytaniem obstawianym za dowolną ilość punktów,  była bardzo zacięta. Dzięki ogromnej wiedzy i odważnym decyzjom drużyna SP nr 61 wygrała konkurs „Kontynenty”. Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.