Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w listopadzie 2018 r. na konferencję naukową dla uczniów szkół podstawowych

(klasy VII i VIII SP),gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także na warsztaty metodyczne dla nauczycieli języków obcych:

07.11.2018, godz. 15:30

Instrumenty aktywności ucznia zdolnego” – warsztaty metodyczne dla nauczycieli bydgoskich szkół

Spotkanie pn. „ Praca z uczniem zdolnym na lekcjach języków obcych” poprowadzi Joanna Dąbrowska (doradca metodyczny z zakresu języka angielskiego MOEN).

Odbiorcy: nauczyciele języków obcych w bydgoskich szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Warsztaty metodyczne organizowane są w ramach programu „Zdolni znad Brdy”.

Zgłoszenia do 5 listopada 2018 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 52 371 26 56.

22.11.2018, godz. 10:30

„Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności” – konferencja naukowa dla uczniów zdolnych

Tematyka spotkania: biologia, chemia, biotechnologia, medycyna oraz nauka o żywności i żywieniu.

Odbiorcy: uczniowie szkół podstawowych (klasy VII, VIII),szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W ramach konferencji odbędą się:

• ·prezentacje dorobku naukowego uczniów - laureatów i finalistów olimpiad i konkursów przedmiotowych z wiodących szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Bydgoszczy.
  • ·prelekcje wygłaszane przez pasjonatów, badaczy nauk przyrodniczych, którzy swymi wystąpieniami zachęcą młodzież do poszerzania wiedzy i dążenia do sukcesu.

Konferencja naukowa organizowana jest przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy” a odbędzie się w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1w Bydgoszczy (ul. Plac Wolności 9).

Przewidywany czas spotkania - ok. 2 godziny zegarowe.

Zgłoszenia do 19 listopada 2018 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 52 371 26 56.

pdfkarta zgłoszenia.pdf

pdfInstrumenty aktywności ucznia zdolnego.pdf