Moje zaproszenie przyjęła p. Marta Piernikowska – międzynarodowa trenerka programu TOC dla Edukacji. Pani Marta przeprowadziła w czwartek w klasie 1a lekcję online ‘Kosmos, wykorzystanie narzędzia 'drzewka ambitnego celu'. Pani Marta przedstawiła dzieciom ciekawe informacje na temat Kosmosu oraz przybliżyła dzieciom jedno z narzędzi myślenia krytycznego.

Zaproszenie przyjęła także p. Małgorzata Swędrowska autorka książek obrazkowych dla dzieci.
W piątek pani Małgorzata wspaniale czytała dzieciom przygotowane książki, zachęcała do czytania oraz rozwijała u dzieci zainteresowania czytelnicze. Wszystkim nam lekcje te bardzo się podobały.

1 1a 1b  3 2 1 4