Kolejne spotkanie uczniów klas „0”, I i II w ramach „ Sportowej soboty” na życzenie dzieci poświęcone było mini piłce koszykowej. Podczas zajęć uczniowie doskonalili umiejętność kozłowania jednorącz i ze zmianą ręki kozłującej, rzuty do kosza dowolnym sposobem.

Ćwiczenia i zabawy oraz rzuty do kosza w dużej mierze celne, wyzwoliły u dzieci szereg emocji, zadowolenia i wprowadziły w sportowy nastrój. Zmęczeni młodzi koszykarze po otrzymaniu kolejnego piktogramu – „koszykarza” z zapałem oczekują na następną sportową sobotę. 

image001 image004 
image005 image007
image002 image003
image006 image008
image009 image010

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.