Kolejne spotkanie uczniów klas „0”, I i II w ramach „ Sportowej soboty” na życzenie dzieci poświęcone było mini piłce koszykowej. Podczas zajęć uczniowie doskonalili umiejętność kozłowania jednorącz i ze zmianą ręki kozłującej, rzuty do kosza dowolnym sposobem.

Ćwiczenia i zabawy oraz rzuty do kosza w dużej mierze celne, wyzwoliły u dzieci szereg emocji, zadowolenia i wprowadziły w sportowy nastrój. Zmęczeni młodzi koszykarze po otrzymaniu kolejnego piktogramu – „koszykarza” z zapałem oczekują na następną sportową sobotę. 

image001 image004 
image005 image007
image002 image003
image006 image008
image009 image010

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.