Kolejny tydzień za uczestnikami projektu czytelniczego "Czytam, poznaję, myślę." Tym razem Dominika opisała i zilustrowała swoją przygodę z książką. W okresie świątecznym przerwa a po niej wracamy do klasy 3b z kolejnymi ciekawymi książkami.

 

 projekt czytam

Klasa 3 b została zaangażowana w projekt czytelniczy "Czytam, poznaję, myślę", który ma na celu zachęcić dzieci do czytania książek i korzystania z biblioteki szkolnej.

W każdy piątek następuje losowanie ucznia i wybranej książki, którą ma ona wypożyczyć z biblioteki szkolnej.

Tytuły zostały dobrane do wieku uczestników projektu i czekają na nich na bibliotecznej półce. Ponadto wylosowany uczeń otrzymuje specjalny skoroszyt, w którym po przeczytaniu książki odpowiada na trzy pytania z nią związane. Poza tym wykonuje ilustrację do przeczytanej lektury. W pierwszym tygodniu został wylosowany Staś, który zabrał do domu książkę wraz ze skoroszytem. Po tygodniu opowiedział nam w ciekawy sposób czego dowiedział się z przeczytanej książki. W skoroszycie jest także miejsce na uwagi od rodziców. Dziękujemy za zaangażowanie się, zarówno dzieci, jak i rodziców! Koordynatorki projektu - p.Kamila Danielewicz - nauczyciel bibliotekarz, p.Bożena Gruszewska - wychowawca klasy 3b i p.Małgorzata Rostowska - pedagog szkolny

projekt 3b

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.