Kolejny tydzień za uczestnikami projektu czytelniczego "Czytam, poznaję, myślę." Tym razem Dominika opisała i zilustrowała swoją przygodę z książką. W okresie świątecznym przerwa a po niej wracamy do klasy 3b z kolejnymi ciekawymi książkami.

 

 projekt czytam

Klasa 3 b została zaangażowana w projekt czytelniczy "Czytam, poznaję, myślę", który ma na celu zachęcić dzieci do czytania książek i korzystania z biblioteki szkolnej.

W każdy piątek następuje losowanie ucznia i wybranej książki, którą ma ona wypożyczyć z biblioteki szkolnej.

Tytuły zostały dobrane do wieku uczestników projektu i czekają na nich na bibliotecznej półce. Ponadto wylosowany uczeń otrzymuje specjalny skoroszyt, w którym po przeczytaniu książki odpowiada na trzy pytania z nią związane. Poza tym wykonuje ilustrację do przeczytanej lektury. W pierwszym tygodniu został wylosowany Staś, który zabrał do domu książkę wraz ze skoroszytem. Po tygodniu opowiedział nam w ciekawy sposób czego dowiedział się z przeczytanej książki. W skoroszycie jest także miejsce na uwagi od rodziców. Dziękujemy za zaangażowanie się, zarówno dzieci, jak i rodziców! Koordynatorki projektu - p.Kamila Danielewicz - nauczyciel bibliotekarz, p.Bożena Gruszewska - wychowawca klasy 3b i p.Małgorzata Rostowska - pedagog szkolny

projekt 3b

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.