Sobotnie przedpołudnie dzieci z klasy „0” , I i II spędziły na zajęciach ruchowych w ramach projektu „ Sportowej soboty” . Celem zajęć było zapoznanie dzieci z kolejną formą aktywności ruchowej , jaką jest mini piłka siatkowa.

Podczas zajęć uczniowie doskonalili umiejętność prawidłowego przerzucania piłki nad siatką oburącz do partnera, podrzuty piłki w miejscu i chwyty oburącz. Na zakończenie zajęć uczniowie klas II poznali zasady gry w „Rzucankę siatkarską” i rozegrali mecz. Każde dziecko w nagrodę za aktywne uczestnictwo w zajęciach otrzymało kolejną naklejkę, sprawność – siatkarza. Na kolejne zajęcia zapraszamy w styczniu.