Są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto Babci i Dziadka.

Z okazji tego święta 26 stycznia odbyła się uroczystość w klasie 2c.

Dzieci  przygotowały inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka” w formie teatralno- muzycznej .

Po czym odbył się piękny program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe związane tematycznie z tymże świętem.  Na koniec części artystycznej dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy  słowno-muzycznej, która przyniosła wszystkim dużo radości. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne życzenia i podziękowania za trud włożony w ich wychowanie w formie listu. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen  radości i wzruszeń.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.