Są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto Babci i Dziadka.

Z okazji tego święta 26 stycznia odbyła się uroczystość w klasie 2c.

Dzieci  przygotowały inscenizację wiersza Juliana Tuwima „Rzepka” w formie teatralno- muzycznej .

Po czym odbył się piękny program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe związane tematycznie z tymże świętem.  Na koniec części artystycznej dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy  słowno-muzycznej, która przyniosła wszystkim dużo radości. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne życzenia i podziękowania za trud włożony w ich wychowanie w formie listu. Po części artystycznej zaproszono babcie i dziadków  na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen  radości i wzruszeń.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

Emic kolor i wojewoda


edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.