25 września uczniowie klasy 3a wzięli udział w warsztatach edukacyjnych w Castoramie.

Mieliśmy możliwość samodzielnego wykonania skrzyneczki na różne przybory. Najpierw musieliśmy oszlifować wszystkie deseczki papierem ściernym, a potem łączyliśmy wszystkie elementy gwoździami. Niektórzy z nas  pierwszy raz trzymali młotek w ręku. To była naprawdę świetna zabawa. Na koniec każdy z nas ozdabiał swoją skrzynkę według własnego pomysłu.

Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły z własnoręcznie wykonanymi skrzynkami i upominkami – kolorowymi ołówkami z gumką.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.