25 września uczniowie klasy 3a wzięli udział w warsztatach edukacyjnych w Castoramie.

Mieliśmy możliwość samodzielnego wykonania skrzyneczki na różne przybory. Najpierw musieliśmy oszlifować wszystkie deseczki papierem ściernym, a potem łączyliśmy wszystkie elementy gwoździami. Niektórzy z nas  pierwszy raz trzymali młotek w ręku. To była naprawdę świetna zabawa. Na koniec każdy z nas ozdabiał swoją skrzynkę według własnego pomysłu.

Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły z własnoręcznie wykonanymi skrzynkami i upominkami – kolorowymi ołówkami z gumką.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.