Dnia 21 września chętni uczniowie klas 3a i 3b wzięli udział w XI Festynie Rodzinnym połączonym ze Świętem Latawca na Górzyskowie na terenie Parku Rekreacji Sportowej przy ulicy Kossaka.

Było tam wiele atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci i młodzieży: prezentacja latawców, skoki na trampolinie, dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, konkursy wiedzy ekologicznej i bezpieczeństwa na drodze, występy zespołów dziecięcych i koncert zaproszonych gości ( zespołów).
Podczas prezentacji „nasze” dzieci zaśpiewały trzy piosenki t.j. „Tropiciele trzecich klas”, „Szanujmy las” i „Szkoła sześćdziesiąta pierwsza”.

Najważniejszą piosenką była oczywiście ta, która reklamowała naszą szkołę:

TEKST PIOSENKI

Szkoła, szkoła „sześćdziesiąta pierwsza”

najlepsza jest.

Będziesz wracać do niej wciąż
i wspominać tu spędzone dni.

Nigdy o niej nie zapomnisz,
nie pozwoli Ci.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej imprezie, wystąpić na prawdziwej scenie i promować naszą szkołę. Byliśmy też zaskoczeni upominkami dla każdego z nas, ufundowanymi przez Radę Osiedla Górzyskowo.

Dnia 21 września chętni uczniowie klas 3a i 3b wzięli udział w XI Festynie Rodzinnym połączonym ze Świętem Latawca na Górzyskowie na terenie Parku Rekreacji Sportowej przy ulicy Kossaka.

Było tam wiele atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci i młodzieży: prezentacja latawców, skoki na trampolinie, dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, konkursy wiedzy ekologicznej i bezpieczeństwa na drodze, występy zespołów dziecięcych i koncert zaproszonych gości ( zespołów).
Podczas prezentacji „nasze” dzieci zaśpiewały trzy piosenki t.j. „Tropiciele trzecich klas”, „Szanujmy las” i „Szkoła sześćdziesiąta pierwsza”.

Najważniejszą piosenką była oczywiście ta, która reklamowała naszą szkołę:

TEKST PIOSENKI

Szkoła, szkoła „sześćdziesiąta pierwsza”

najlepsza jest.

Będziesz wracać do niej wciąż
i wspominać tu spędzone dni.

Nigdy o niej nie zapomnisz,
nie pozwoli Ci.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej imprezie, wystąpić na prawdziwej scenie i promować naszą szkołę. Byliśmy też zaskoczeni upominkami dla każdego z nas, ufundowanymi przez Radę Osiedla Górzyskowo.

festyn

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.