Dnia 21 września chętni uczniowie klas 3a i 3b wzięli udział w XI Festynie Rodzinnym połączonym ze Świętem Latawca na Górzyskowie na terenie Parku Rekreacji Sportowej przy ulicy Kossaka.

Było tam wiele atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci i młodzieży: prezentacja latawców, skoki na trampolinie, dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, konkursy wiedzy ekologicznej i bezpieczeństwa na drodze, występy zespołów dziecięcych i koncert zaproszonych gości ( zespołów).
Podczas prezentacji „nasze” dzieci zaśpiewały trzy piosenki t.j. „Tropiciele trzecich klas”, „Szanujmy las” i „Szkoła sześćdziesiąta pierwsza”.

Najważniejszą piosenką była oczywiście ta, która reklamowała naszą szkołę:

TEKST PIOSENKI

Szkoła, szkoła „sześćdziesiąta pierwsza”

najlepsza jest.

Będziesz wracać do niej wciąż
i wspominać tu spędzone dni.

Nigdy o niej nie zapomnisz,
nie pozwoli Ci.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej imprezie, wystąpić na prawdziwej scenie i promować naszą szkołę. Byliśmy też zaskoczeni upominkami dla każdego z nas, ufundowanymi przez Radę Osiedla Górzyskowo.

Dnia 21 września chętni uczniowie klas 3a i 3b wzięli udział w XI Festynie Rodzinnym połączonym ze Świętem Latawca na Górzyskowie na terenie Parku Rekreacji Sportowej przy ulicy Kossaka.

Było tam wiele atrakcji przygotowanych specjalnie dla dzieci i młodzieży: prezentacja latawców, skoki na trampolinie, dmuchane zjeżdżalnie, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, konkursy wiedzy ekologicznej i bezpieczeństwa na drodze, występy zespołów dziecięcych i koncert zaproszonych gości ( zespołów).
Podczas prezentacji „nasze” dzieci zaśpiewały trzy piosenki t.j. „Tropiciele trzecich klas”, „Szanujmy las” i „Szkoła sześćdziesiąta pierwsza”.

Najważniejszą piosenką była oczywiście ta, która reklamowała naszą szkołę:

TEKST PIOSENKI

Szkoła, szkoła „sześćdziesiąta pierwsza”

najlepsza jest.

Będziesz wracać do niej wciąż
i wspominać tu spędzone dni.

Nigdy o niej nie zapomnisz,
nie pozwoli Ci.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tej imprezie, wystąpić na prawdziwej scenie i promować naszą szkołę. Byliśmy też zaskoczeni upominkami dla każdego z nas, ufundowanymi przez Radę Osiedla Górzyskowo.

festyn

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.