W ramach działań akcji programu unijnego „Program dla szkół”, uczniowie klasy 3c wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Szkolna przerwa śniadaniowa – mleczna, z warzyw, owocowa”.

Wygraną były pudełka  śniadaniowe dla całej klasy, które osobiście przekazał uczniom przedstawiciel Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oddział w Bydgoszczy. Głównym celem i zadaniem programu jest podejmowanie różnorodnych działań edukacyjnych w tym zachęcanie dzieci do spożywania warzyw, owoców, mleka i ich przetworów podczas wspólnych przerw śniadaniowych w szkole oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Konkurs chrumasa
 
DSCN2827   

DSCN2820

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.