W ramach działań akcji programu unijnego „Program dla szkół”, uczniowie klasy 3c wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Szkolna przerwa śniadaniowa – mleczna, z warzyw, owocowa”.

Wygraną były pudełka  śniadaniowe dla całej klasy, które osobiście przekazał uczniom przedstawiciel Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oddział w Bydgoszczy. Głównym celem i zadaniem programu jest podejmowanie różnorodnych działań edukacyjnych w tym zachęcanie dzieci do spożywania warzyw, owoców, mleka i ich przetworów podczas wspólnych przerw śniadaniowych w szkole oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Konkurs chrumasa
 
DSCN2827   

DSCN2820

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.