W ramach działań akcji programu unijnego „Program dla szkół”, uczniowie klasy 3c wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Szkolna przerwa śniadaniowa – mleczna, z warzyw, owocowa”.

Wygraną były pudełka  śniadaniowe dla całej klasy, które osobiście przekazał uczniom przedstawiciel Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oddział w Bydgoszczy. Głównym celem i zadaniem programu jest podejmowanie różnorodnych działań edukacyjnych w tym zachęcanie dzieci do spożywania warzyw, owoców, mleka i ich przetworów podczas wspólnych przerw śniadaniowych w szkole oraz kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych.

Konkurs chrumasa

Emic kolor i wojewoda