Uczniowie klasy IIb we wtorkowy dzień wcielili się w małych chemików, podczas uczestnictwa w warsztatach pt.: „Woda – co tak naprawdę pijemy?” na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej. Podczas zajęć uczniowie zdobywali wiedzę na temat wody.

Zgłębili świat kolorowych reakcji chemicznych i dowiedzieli się skąd bierze się woda, jakie są jej rodzaje oraz jaki ma skład. Uzyskaną wiedzę potwierdzali wykonywanymi samodzielnie doświadczeniami. Warsztaty wzbogaciły dzieci w nowe wiadomości i umiejętności i wywoływały dużo emocji. Za zorganizowanie warsztatów bardzo dziękujemy mamie uczennicy naszej klasy i Państwu, którzy przeprowadzili tak ciekawe warsztaty.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.