Uczniowie klasy IIb we wtorkowy dzień wcielili się w małych chemików, podczas uczestnictwa w warsztatach pt.: „Woda – co tak naprawdę pijemy?” na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej. Podczas zajęć uczniowie zdobywali wiedzę na temat wody.

Zgłębili świat kolorowych reakcji chemicznych i dowiedzieli się skąd bierze się woda, jakie są jej rodzaje oraz jaki ma skład. Uzyskaną wiedzę potwierdzali wykonywanymi samodzielnie doświadczeniami. Warsztaty wzbogaciły dzieci w nowe wiadomości i umiejętności i wywoływały dużo emocji. Za zorganizowanie warsztatów bardzo dziękujemy mamie uczennicy naszej klasy i Państwu, którzy przeprowadzili tak ciekawe warsztaty.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.