Po dłuższej przerwie powrócił konkurs piosenki angielskiej w naszej szkole. 9 maja został przeprowadzony Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „English Song Competition”,skierowany do uczniów klas IV-VIII bydgoskich szkół podstawowych.

W tym roku w konkursie wzięły udział następujące szkoły: SP nr 35, SP nr 46,

SP nr 56, SP nr 58 i SP nr 61. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe i wokalne.
Poziom uczestników był na wysokim poziomie zarówno muzycznym jak i językowym.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy 4 a Kaja Melwińska i Paulina Tokarz. Dla jury wszyscy uczestnicy byli wygrani, ale wytypowali wyróżniające się osoby i tak:

I miejsce zajęła Blanka Sumisławska z SP nr 35

II miejsce zajął Antoni Rosa z SP nr 58

III miejsce zajęła Zuzanna Krause z SP nr 35

wyróżnienie otrzymała Adrianna Wierzbińska Sp nr 35

Wszystkim uczestnikom gratulujemy talentu i odwagi scenicznej jednocześnie życząc dalszych sukcesów!

image001 image002 image003 image004 image005 image006 image007 image008 image009