„W karnawałowym” klimacie przebiegało spotkanie integracyjne licznie zgromadzonych rodziców oraz uczniów klasy IId i IIIc, którzy wspólnie przygotowywali dekorację sal lekcyjnych i holu na zbliżająca się zabawę karnawałową.

Pomysłowość, przygotowanie materiałów i zaangażowanie rodziców i dzieci budziło wielki podziw.

Rodzice ze swoimi pociechami przy dźwiękach muzyki i poczęstunku wykonywali ciekawe ozdoby, którymi na bieżąco dekorowali pomieszczenia. Efekt wspólnej pracy zachwycił wszystkich i na pewno wprowadził uczniów w nastrój karnawałowy. Dziękujemy!

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.