Sobotnie, wietrzne i pochmurne przedpołudnie uczniowie klas I, „0” i II spędzili na zajęciach ruchowych poświęconych mini piłce siatkowej.

Celem dzisiejszych zajęć było zapoznanie dzieci z kolejną formą aktywności ruchowej, jaką jest piłka siatkowa. Podczas zajęć uczniowie doskonalili umiejętność prawidłowego poruszania się po boisku, chwytania i podawania oraz przerzucania piłki przez siatkę, co sprawiało przedszkolakom i uczniom dużo radości. Na zakończenie zajęć dzieci poznały zasady gry w „Rzucankę siatkarską” i rozegrali „mini mecz”. Każde dziecko w nagrodę za aktywne uczestnictwo w zajęciach otrzymało kolejną naklejkę, piktogram – siatkarza. Zmęczeni i zadowoleni mali sportowcy, dopytywali się o termin kolejnych zajęć. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zajęcia w maju, które poświęcone będą grom i zabawom zespołowym.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.