17 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego we współpracy z Radą Rodziców.

W przygotowanie stoisk włączyła się cała społeczność szkolna, a sam kiermasz stał się okazją do przedświątecznego spotkania i wspólnego spędzenia czasu.

Piękne stoiska z własnoręcznie wykonanymi ozdobami przygotowały wszystkie 22 klasy naszej szkoły oraz dzieci ze świetlicy. Uczniów wspierali wychowawcy, a w pomoc najmłodszym klasom bardzo zaangażowali się rodzice. Na kiermaszu znalazły się świąteczne stroiki, ręcznie zdobione bombki, choinki, bałwanki, kartki, świeczniki i wiele, wiele innych ozdób bożonarodzeniowych.  Nie zabrakło też pierniczków, babeczek i pysznych domowych ciast. Uczniowie obsługujący stoiska wykazali się ogromną pomysłowością, a także wieloma praktycznymi umiejętnościami. Kiermasz wzbudził bardzo duże zainteresowanie rodziców, którzy chętnie kupowali różne drobiazgi wykonane przez dzieci.

Dzięki zaangażowaniu uczniów i hojności  rodziców udało nam się zebrać 5390,16 zł,  z czego połowa, czyli 2695,08 zł została przekazana na konto Rady Rodziców i zgodnie  z pomysłem uczniów zostaną za te pieniądze zakupione  ławki na boisko szkolne. Drugą połowę zebranych pieniędzy każda z klas przeznaczy na własne cele.

Na szczególne wyróżnienie zasługują klasy: 3a, 2a, 4c, które zebrały najwięcej pieniędzy.

Serdecznie dziękujemy uczniom wszystkich klas, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie, a Radzie Rodziców za patronowanie naszej akcji. 

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.