Spotkanie integracyjne„ Rodzina drogowskazem na wszystko”, rodziców i uczniów klas I

 

W przedświątecznym nastroju przebiegało spotkanie integracyjne licznie zgromadzonych rodziców oraz uczniów klasy Ia i Ib, którzy wspólnie przygotowywali dekorację holu o tematyce zimowo - świątecznej.

Pomysłowość, przygotowanie materiałów i zaangażowanie rodziców i dzieci budziło wielki podziw. Rodzice ze swoimi pociechami przy kawie, soku i słodkim poczęstunku  wykonywali ciekawe ozdoby, którymi na bieżąco dekorowali okna szkolnego holu. Efekt wspólnej pracy zachwycił zgromadzonych i wprowadził w klimat zbliżających się świąt. Dziękujemy!

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.