Spotkanie integracyjne„ Rodzina drogowskazem na wszystko”, rodziców i uczniów klas I

W przedświątecznym nastroju przebiegało spotkanie integracyjne licznie zgromadzonych rodziców oraz uczniów klasy Ia i Ib, którzy wspólnie przygotowywali dekorację holu o tematyce zimowo - świątecznej.

Pomysłowość, przygotowanie materiałów i zaangażowanie rodziców i dzieci budziło wielki podziw. Rodzice ze swoimi pociechami przy kawie, soku i słodkim poczęstunku  wykonywali ciekawe ozdoby, którymi na bieżąco dekorowali okna szkolnego holu. Efekt wspólnej pracy zachwycił zgromadzonych i wprowadził w klimat zbliżających się świąt. Dziękujemy!