Spotkanie integracyjne„ Rodzina drogowskazem na wszystko”, rodziców i uczniów klas I

 

W przedświątecznym nastroju przebiegało spotkanie integracyjne licznie zgromadzonych rodziców oraz uczniów klasy Ia i Ib, którzy wspólnie przygotowywali dekorację holu o tematyce zimowo - świątecznej.

Pomysłowość, przygotowanie materiałów i zaangażowanie rodziców i dzieci budziło wielki podziw. Rodzice ze swoimi pociechami przy kawie, soku i słodkim poczęstunku  wykonywali ciekawe ozdoby, którymi na bieżąco dekorowali okna szkolnego holu. Efekt wspólnej pracy zachwycił zgromadzonych i wprowadził w klimat zbliżających się świąt. Dziękujemy!

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.