Po raz dziewiąty zebrali się w naszej szkole zaproszeni goście, by uczestniczyć w kolejnym już wieczorze poezji i pieśni.

Tym razem był on poświęcony 100- leciu niepodległości Polski. Poetyckim słowem, etiudami filmowymi, pieśnią i tańcem uczniowie naszej placówki uczcili tę wielką rocznicę. Zebrani w sali gimnastycznej goście wysłuchali wzruszających utworów poetyckich oraz piosenek patriotycznych wykonywanych przez chór złożony z uczniów klas 4-8 oraz nauczycieli. Na ekranie pojawiły się krótkie filmiki nagrane przez uczniów klas 8.

W trakcie uroczystości zostały także rozstrzygnięte dwa konkursy zorganizowane przez naszą szkołę. Pierwszy – ogólnopolski konkurs orgiami pt. „ Barwy biało-czerwone ukryte w papierze” oraz drugi – międzyszkolny konkurs plastyczny pod nazwą „Oblicze ojczyzny”.

Na zakończenie zebrani obejrzeli porywającego poloneza wykonanego przez uczniów klas 7-8.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.