Gry i zabawy ogólnorozwojowe były tematem pierwszego w tym roku szkolnym spotkania małych sportowców na sobotnich zajęciach, w których uczestniczyły klasy I i II oraz dzieci 6 – letnie z naszego przedszkola.

Zajęcia odbyły się w dwóch grupach. Uczniowie chętnie wykonywali ćwiczenia kształtujące szybkość, zwinność, skoczność. Wspólne zabawy przebiegały w bardzo miłej atmosferze wzajemnego zrozumienia i szacunku do współćwiczących. Na zakończenie zajęć, każdy uczestnik otrzymał dyplom i piktogram „ gry i zabawy”. Zmęczeni, pełni wrażeń dzieci pytały o kolejny termin zajęć. Następne spotkanie odbędzie się w styczniu, o czym dzieci powiadomione zostaną przez wychowawczynie.

image001 image002 image003 image004 image005 image006 image007 image008 image009 image010 image011 image012 image013image016 image015