Gry i zabawy ogólnorozwojowe były tematem pierwszego w tym roku szkolnym spotkania małych sportowców na sobotnich zajęciach, w których uczestniczyły klasy I i II oraz dzieci 6 – letnie z naszego przedszkola.

Zajęcia odbyły się w dwóch grupach. Uczniowie chętnie wykonywali ćwiczenia kształtujące szybkość, zwinność, skoczność. Wspólne zabawy przebiegały w bardzo miłej atmosferze wzajemnego zrozumienia i szacunku do współćwiczących. Na zakończenie zajęć, każdy uczestnik otrzymał dyplom i piktogram „ gry i zabawy”. Zmęczeni, pełni wrażeń dzieci pytały o kolejny termin zajęć. Następne spotkanie odbędzie się w styczniu, o czym dzieci powiadomione zostaną przez wychowawczynie.

image001 image002 image003 image004 image005 image006 image007 image008 image009 image010 image011 image012 image013image016 image015

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.