Ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia w ramach „Sportowej soboty” poświęcone były dwom dyscyplinom sportowym – lekkoatletyce i tenisowi stołowemu. Podczas zajęć uczniowie próbowali swoich sił w biegach z pałeczką sztafetową, skokach przez płotki i rzutach kółkiem ringo. Wszystkie czynności uczniowie wykonywali z dużym zaangażowaniem.

Dzieci miały również możliwość poznać tajniki gry w tenisa stołowego. Dowiedziały się jak prawidłowo trzymać paletkę do gry i odbijać piłeczkę oraz próbowały swoich sił podczas gry z partnerem. Zabawy i gry przyniosły dzieciom dużo radości i zadowolenia, za co otrzymały piktogram tenisisty i lekkoatlety.

Na zakończenie zajęć uczniowie, którzy systematycznie uczestniczyli w zajęciach zostali nagrodzeni dyplomem i złotym medalem.

Gratulujemy!!!

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.