W dniu 5 czerwca rodzice uczniów klasy 3e przygotowali niespodziankę dla swoich pociech – przedstawienie pt. „Dzień Dziecka , czyli prawda o nas samych”. Wesoła, barwna i wyjątkowa prezentacja znanych dzieciom wierszy lubianych pisarzy oraz autorskie teksty mamy Adasia , stworzyły niezapomniany, pełen humoru spektakl. Liczna grupa aktorów  zaprezentowała się świetnie odgrywając swoje role.

Wszystkie przygotowania do występu udało się zachować w ścisłej tajemnicy przed dziećmi, aż  do samego rozpoczęcia imprezy. Tym bardziej dzieci były wielce i miło zaskoczone. Nagrodziły swoich rodziców gromkimi brawami i owacjami na stojąco.