Uczniowie klasy 3e wzięli udział w warsztatach MAJSTERKOWO w Castoramie. Dzieci samodzielnie wykonywały pudełko na skarby, a potem według własnej inwencji i pomysłu je ozdabiały. Warsztaty przysporzyły uczestnikom wiele wrażeń i emocji, gdyż mogli samodzielnie używać narzędzi, z których na co dzień nie korzystają.

Efekt końcowy był niezwykle zaskakujący, wzbudzał zachwyt dzieci. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał drobne upominki, które wraz z własnoręcznie wykonanymi pudełkami oraz dyplomami majsterkowicza na pewno na długo będą przypominały o tej atrakcjach.

DSCN8234  DSCN8237  DSCN8255  DSCN8258  DSCN8273  DSCN8276  DSCN8280  DSCN8285  DSCN8304  DSCN8306

deklaracja dostepnosci logo