Uczniowie klasy 3e wzięli udział w warsztatach MAJSTERKOWO w Castoramie. Dzieci samodzielnie wykonywały pudełko na skarby, a potem według własnej inwencji i pomysłu je ozdabiały. Warsztaty przysporzyły uczestnikom wiele wrażeń i emocji, gdyż mogli samodzielnie używać narzędzi, z których na co dzień nie korzystają.

Efekt końcowy był niezwykle zaskakujący, wzbudzał zachwyt dzieci. Każdy z uczestników warsztatów otrzymał drobne upominki, które wraz z własnoręcznie wykonanymi pudełkami oraz dyplomami majsterkowicza na pewno na długo będą przypominały o tej atrakcjach.

DSCN8234  DSCN8237  DSCN8255  DSCN8258  DSCN8273  DSCN8276  DSCN8280  DSCN8285  DSCN8304  DSCN8306

 

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.