Pod koniec maja uczniowie klas Ic, IIIc i IIId zaprosili do szkoły swoje mamy. Dzieci wraz z mamami i wychowawczyniami mimo upału spędziły wspaniałe popołudnie . Nauczycielki wraz z dziećmi przygotowały dla mam miłą niespodziankę z okazji minionego ich święta. Wspólnie zaśpiewały piosenkę oraz złożyły życzenia recytując wierszyk. . Po tej uroczystej chwili nauczycielki zaprosiły uczniów i ich mamy do wspólnego malowania. Tematem przewodnim była „Majowa łąka dla Mam”, jak w piosence, którą zaśpiewały dzieci. Podczas spotkania nie zabrakło słodkości oraz piosenek dla mam z dziecięcego repertuaru. Wszystkim dopisywały humory, a prace, które powstały okazały się pracami wręcz „artystycznymi”. Dlatego, jak na prawdziwą sztukę przystało stworzono wystawę, którą mogą podziwiać wszyscy na I piętrze. A oto prace:

Zobacz galerię zdjęć

 

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.