Uczniowie klas 4-7 uczcili 672 - rocznicę nadania Bydgoszczy praw miejskich. Wzięli udział w kilku  konkursach historycznych i plastycznych. Prace uczniów zostały zaprezentowane na korytarzu II piętra. Również z tej okazji, przy udziale publiczności, reprezentanci 11 klas wzięli udział w turnieju wiedzy o swoim mieście.

Zwycięzcami konkursu zostali:

I miejsce - Martyna Grudzińska z kl. 7c,
II miejsce -  Szymon Walkiewicz z kl. 7b
III miejsce - Wiktoria Sobieraj z kl. 6b.

Uczestnicy uroczystości obejrzeli też krótkie filmy nagrane przez naszych uczniów,  które zwyciężyły w szkolnym konkursie pt. „Film – reklama mojego osiedla”. Laureatami tego konkursu zostali:

I miejsce – Dominik Drążek z kl. 4b
II miejsce – Hubert Święczkowski z kl. 5b

Zostały także wręczone nagrody w konkursach plastycznych oraz w konkursie na prace przestrzenne pt. „Bydgoski zabytek”, w którym zwyciężyli:

I miejsce – Szymon Walkiewicz z kl. 7b
II miejsce – Marcelina Bukowska z kl. 4b
III miejsce – Liwia Mrozińska z kl. 4b

Nagrody w konkursie historyczno – fotograficznym „Bydgoszcz wczoraj i dziś” odebrali:

I miejsce – Patryk Lewandowski z kl. 7a
II miejsce – Marta Flatow z kl. 7b
III miejsce – Joanna Popielewska z kl. 7b

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursów!