„Tolerancyjni Europejczycy – każdy inny, wszyscy równi”

 Uczniowie klasy III d wraz z grupą przedszkolną „Sowy” wspólnie poznawali zabytki, tradycje, zwyczaje i kulturę Francji, w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Tolerancyjni Europejczycy – każdy inny, wszyscy równi”.

Podczas wspólnie spędzonego czasu, dzieci wymieniły się swoimi wiadomościami na temat tego fascynującego kraju. Trzecioklasiści wyrecytowali wiersz charakteryzujący Francję i wspólnie ze swoimi młodszymi koleżankami i kolegami wykonywali powierzone im zadania. Oprócz zdobytych wiadomości i spędzenia wspólnie, w  ciekawy sposób czasu, atrakcją dla dzieci była degustacja serów i  „dżemowych” kanapek przygotowanych przez nich samych. Kolejne zajęcia i poznanie innego państwa, planowane jest za miesiąc.

Zobacz galerię zdjęć

 

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.