23.10 uczniowie  klas 7 i oddziałów gimnazjalnych wyruszyli na dwudniową zieloną szkołę do Przysieka pod Toruniem. Pierwszy dzień obfitował w formy wykładowe i warsztaty dotyczące postępowania z odpadami. Młodzież wykonywała sprzęty własnego pomysłu z butelek, puszek, gazet, kartoników itd. Wszyscy zaprezentowali swoje pomysły, a część zabrała swoje wytwory do domu.

W nawiązaniu do tematu p. D. Grobelna przygotowała warsztaty o lasach w Polsce, a uczniowie podczas spaceru po pobliskim terenie parkowym ćwiczyli rozróżnianie drzew i liści, a podczas zdrowej rywalizacji i mnóstwa śmiechu- kierunki świata. Jak to na zieloną szkołę przystało, trochę wiedzy także trzeba nabyć. W związku z trwającym Rokiem Kościuszki p. M. Kłyszejko przedstawiła jego biografię. Wieczorem seans filmowy, trochę ze zmienionym repertuarem, przygotował do zasłużonego wypoczynku. Drugiego dnia pobytu braliśmy udział w ścieżce dydaktycznej na terenie Stawów Przysieckich. Pogoda nam sprzyja, więc tylko iść i zdobywać nową wiedzę. 

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.