Za nami już ósme spotkanie z poezją i muzyką. Tym razem zaproszeni goście mogli wysłuchać strof poetyckich poświęconych mężczyznom i kobietom. W programie znalazły się utwory między innymi Juliana Tuwima, Adama Mickiewicza, Antoniego Słonimskiego czy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Szkolny zespół zaśpiewał również kilka piosenek poświęconych przedstawicielom obojga płci oraz największemu uczuciu, jakie ich łączy – miłości.

Każda część występu była nagradzana gromkimi brawami. Po zakończeniu spotkania nauczyciele otrzymali wiele gratulacji i podziękowań za przygotowanie kolejnej ciekawej imprezy szkolnej. Dzięki temu utwierdzamy się w przekonaniu, że warto kontynuować nasze poetyckie spotkania.

Mamy już pomysł na temat przyszłorocznej edycji wieczoru poezji i muzyki, na który już dziś serdecznie zapraszamy.  

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.