W miniony czwartek – 28 września - uczniowie klasy IIIa udali się na wycieczkę do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Pomorskiej 16 w Bydgoszczy.

Dzięki życzliwości strażaków dzieci obejrzały samochody, sprzęt strażacki oraz zwiedziły budynek straży. Zapoznano je z zawodem strażaka. Niebywałą atrakcją dla uczniów była możliwość przymierzenia hełmu strażackiego, przebywanie w wozie strażackim. Strażak Radosław pokazał uczniom filmy edukacyjne na temat sposobów zachowania się podczas różnego rodzaju pożarów. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Po drodze zobaczyliśmy pomnik Potop i podziwialiśmy uroki jesiennego parku. A oto nasze wspomnienia….

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.