Poczet sztandarowy na obchodach 78 rocznicy wybuchu II wojny światowej

Dnia 1 września delegacja uczniów naszej szkoły po raz kolejny już wzięła udział w bydgoskich obchodach rocznicy wybuchu II wojny światowej. Szczególnie pamiętaliśmy także tego dnia o Patronach Szkoły – Bohaterach Westerplatte. Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy w składzie:

Julia Rzepka z kl. 7a

Julia Owczarska z kl. 7c

Szymon Walkiewicz z kl. 7b

Uczniowie uczestniczyli we mszy w kościele św. Jadwigi Królowej przy ulicy Wojska Polskiego. Następnie przeszli w uroczystym przemarszu pocztów sztandarowych, w asyście orkiestry wojskowej, na Cmentarz Bohaterów Bydgoszczy, gdzie wzięli udział w dalszych obchodach.

Dziękujemy uczniom za wzorową postawę i godne reprezentowanie szkoły.

Zobacz galerię zdjęć

 

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.