Uczniowie klasy IId ze swoimi rodzinami spędzili jedną z czerwcowych niedziel na pikniku w Myślęcinku. Każda z mam zatroszczyła się o coś smacznego do jedzenia. Nie zabrakło niczego…były ciasta, słodycze i obowiązkowo kiełbaski, ziemniaki do pieczenia w ognisku. Rozpaleniem ogniska i pieczeniem smakołyków zajęli się tatusiowie.

Dzieci w tym czasie jeździły konno, zwiedzały stajnię, czyściły konie, zdobywały wiadomości na temat zwierząt tam przebywających. Po odpoczynku przy ognisku zaczęły się wspólne zabawy. Czas szybko upływał na rozmowach, spacerach i grach. Tak spędzony wspólnie czas przy tradycyjnym ognisku, nie tylko pozwolił na upieczenie czegoś pysznego, ale także ogrzał i stworzył niepowtarzalną atmosferę, która na pewno przełoży się na pozytywne kontakty interpersonalne uczestników pikniku.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.