9 czerwca uczniowie klasy 2e brali udział w warsztatach pt. "PSIA EDUKACJA". Głównymi bohaterami spotkania były specjalnie wyszkolone psy: Largo i Toro wraz z opiekunami. Dzieci poprzez zabawę mogły zapoznać się z zasadami bezpiecznego kontaktu z psem oraz zwrócić uwagę na jego potrzeby.

Uczniowie dowiedzieli się także, jakie obowiązki spoczywają na właścicielu czworonoga i jak ważną rolę odgrywa to zwierzę w społeczeństwie. Zabawy i informacje, które dzieci pozyskały na spotkaniu na pewno przydadzą się  nie tylko właścicielom tych mądrych i przyjacielskich zwierząt, ale uwrażliwią na psie potrzeby.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.