"Zawsze, gdy tworzysz wokół siebie piękno, odnawiasz swoją duszę” Alice Walker
Uczniowie naszej szkoły również potrafią wyczarować piękno wokół siebie. Uczennice z klas 4-6 uczęszczające na zajęcia dodatkowe “ Inspiracje kreatywne” - poświęcone rozwojowi pasji i umiejętności artystyczno manualnych, zaprezentowały swoje możliwości i umiejętności podczas naszych wspólnych spotkań.

Zapraszamy do obejrzenia małej galerii , w której znajdują się przepiękne prace wykonane przez uczestników naszych zajęć. A zobaczyć można między innymi efektowne stroiki bożonarodzeniowe, Misiaki - samodzielnie uszyte, oraz pierwsze kroki w hafcie płaskim.

                     

Partnerzy i linki

 

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Budząca się szkoła

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.