? My świętowaliśmy na sportowo, podczas zawodów o Mikołajkowego Mistrza SKS. Wszystkie klasy rywalizowały w wyścigach rzędów w 6 różnych konkurencjach sprawnościowych. Trzeba było wykazać się szybkością, zwinnością oraz dobrą koordynacją ruchową. Każdą klasę reprezentowało 8 uczniów. Rywalizacja toczyła się na punkty. Klasa z największą ilością punktów, zwyciężała. Najlepsi z najepszych okazali się uczniowie z klasy 5a. Serdecznie gratulujemy! ?

Naszym gościem specjalnym była kajakarka Pani Marta Walczykiewicz. Srebrna medalistka z Rio de Janeiro ??‍♀️ Występowała również na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich w Tokio ⛩️? Mistrzyni Świata z 2014 roku w Moskwie, dwukrotna mistrzyni Europy oraz wielkokrotna mistrzyni Polski. Lista sukcesów Pani Marty jest przeogromna ?

Dzięki uprzejmości Szkolnego Klubu Sportowego, który był patronatem naszego turnieju i ufundował liczne nagrody rzeczowe za co bardzo dziękujemy! ?

Podziękowania również dla nauczycieli wychowania fizycznego, którzy z pełnym zaangażowanie przeprowadzili zawody oraz Pani Dyrektor za pomoc w realizacji i uhonorowanie zawodników.

To były naprawdę udane Mikołajki! ??

Dziękujemy i do zobaczenia wkrótce ?

Nauczyciele wychowania fizycznego