Po raz pierwszy nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji  ,,Żonkile”, organizowanej przez Muzeum POLIN z okazji rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. Akcji towarzyszy hasło „Łączy nas pamięć”. Uczniowie klas 4-8 na lekcjach historii rozmawiali o kulturze żydowskiej, znaczeniu tolerancji i szacunku wobec innych narodów i wobec każdego człowieka. Obejrzeli premierowe filmy przygotowane specjalnie na tę okazję przez pracowników Muzeum. Do akcji włączyli się także uczniowie klasy 2b, którzy tak jak ich starsi koledzy przygotowali z okazji 19 kwietnia papierowe żółte żonkile – symbol pamięci o powstaniu. Żonkile pojawiły się także na zdjęciach profilowych naszych uczniów.  Wspólnie stworzyliśmy galerię zdjęć pt. ,,Żonkile na dłoni”.

kolaz zonkile1

kolaz zonkile

Żonkile klasa 2b

kolaz zonkile2

Partnerzy i linki

 soit logo

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Budząca się szkoła

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.