Uczniowie klas młodszych brali udział w projekcie Bydgoska EkoAkademia. Nasze działania edukacyjne były połączeniem nauki i rozrywki, poszerzyły wiedzę o segregacji i wykorzystaniu surowców odpadowych.

Uczniowie oglądali film pt: „Śladami naszych odpadów”, dzięki któremu dowiedzieli się, nie tylko, jak segregować odpady, ale także, że odpady dobrze posegregowane można wykorzystać i zrobić z nich nowe produkty. Wykonywali zadania manualne związane tematycznie z odpadami, interaktywny quiz i zagadki sprawdzające ich wiedzę (labirynty, wykreślanki, zagadki, znajdowanie różnic, łączenie itp.)

Wielką radością okazały się zajęcia manualne polegające na wykonywaniu ,,Czegoś z niczego”.

Czas spędzony z Bydgoską EkoAkademią był dla dzieci dobrą zabawą.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.