Uczniowie klas młodszych brali udział w projekcie Bydgoska EkoAkademia. Nasze działania edukacyjne były połączeniem nauki i rozrywki, poszerzyły wiedzę o segregacji i wykorzystaniu surowców odpadowych.

Uczniowie oglądali film pt: „Śladami naszych odpadów”, dzięki któremu dowiedzieli się, nie tylko, jak segregować odpady, ale także, że odpady dobrze posegregowane można wykorzystać i zrobić z nich nowe produkty. Wykonywali zadania manualne związane tematycznie z odpadami, interaktywny quiz i zagadki sprawdzające ich wiedzę (labirynty, wykreślanki, zagadki, znajdowanie różnic, łączenie itp.)

Wielką radością okazały się zajęcia manualne polegające na wykonywaniu ,,Czegoś z niczego”.

Czas spędzony z Bydgoską EkoAkademią był dla dzieci dobrą zabawą.

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo