To już po raz ósmy, 28 marca,  został zorganizowany w naszej szkole wieczór poezji. Tym razem różnił się on od dotychczasowych. Przede wszystkim nie odbył się jesienią, a na wiosnę. Nie było więc tajemniczego półmroku, świateł „na scenie”, płomyków świec, obrazów, zdjęć i filmików prezentowanych na ekranie.

Były za to radosne wiersze i piękne piosenki zaprezentowane przez uczniów z klas 4-6. Jak zwykle dopisali  widzowie, którzy przy „małej czarnej”  mogli przenieść się chociaż na chwilę w malowane słowami krajobrazy, poczuć wiosenny nastrój, wysłuchać recytacji swoich dzieci.

Na zakończenie głos zabrała pani dyrektor Bożena Krajnik, która podziękowała organizatorom (nauczycielom języka polskiego i muzyki) oraz małym artystom za wspaniałe duchowe doznania.

Kolejny wieczór poezji już na jesieni. Zapraszamy! 

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.