W niedzielę, 20 listopada, odbyły się uroczystości upamiętniające 60. rocznicę "Bydgoskiego Listopada 1956", czyli zniszczenia zagłuszarki na Wzgórzu Dąbrowskiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie pocztu sztandarowego w składzie: Julia Rzepka z kl. 6a, Martyna Kowalewska z kl 6c, Szymon Walkiewicz z kl. 6b, którzy wzięli udział we mszy św. w intencji uczestników tamtych wydarzeń, a następnie w przemarszu na Skwer 18 listopada 1956 r. na Wzgórzu Dąbrowskiego, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta.

Bardzo dziękujemy uczniom za wzorową postawę i godne reprezentowanie szkoły.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.