book1Pandemia sprawiła, że musieliśmy zostać w domu. Czas kwarantanny wypełniamy pracą, nauką, ale też rozrywką. Dla wielu z nas wielką przyjemnością jest czytanie książek.  W wielu domach biblioteczki tworzone są od pokoleń.

W niektórych pojawiły się niedawno, ale stanowią ważny element życia. Zbieramy książki z różnych powodów: chcemy być pierwszymi czytelnikami, potrzebujemy książek do pracy czy nauki, chcemy wracać do historii, które pokochaliśmy. Niekiedy traktujemy książki jak ozdobę stanowiąca element wystroju wnętrz.  Dzisiaj proponujemy abyście pokazali innym Wasze domowe półki/biblioteczki. 

Zadanie jest bardzo proste : wystarczy sfotografować swoją domową biblioteczkę/półkę i zaprezentować swoje ulubione książki w ich naturalnym otoczeniu. Bez żadnych przygotowań, uporządkowań, błysków i specjalnych zabiegów. Fotografie prześlijcie na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl. Wasze prace będą prezentowane na szkolnej stronie internetowej.

Fotki można przesyłać w terminie od 17 grudnia do 17 stycznia 2021 r. 
Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów i nauczycieli! 

 polka na ksiazki

domowe polki

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.