Informujemy, że nasza ŚWIETLICA SZKOLNA bierze udział w ogólnopolskiej akcji " Się gra się ma - odlotowy Playroom". Mamy szansę na przemianę świetlicy w nowoczesną salę gier dla dzieci oraz wyposażenie w gry planszowe. Szczegółowe informacje na stronie www.siegrasiema.com

Zadaniem dzieci jest zaprojektowanie (dowolną techniką) świetlicy marzeń - spośród tych prac, prześlemy 3 najlepsze- a wygrany projekt zostanie zrealizowany przez architektów akcji !
Prosimy wszystkich rodziców oraz dzieci o oddanie głosu na naszą świetlicę Oddaj głos Mogą Państwo również przyznać 100 punktów w głosowaniu - za zakup dowolnej gry z Hasbro w sieci Biedronka, podając dane z paragonu.
Termin upływa 22.12.2020r.

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.