Informujemy, że nasza ŚWIETLICA SZKOLNA bierze udział w ogólnopolskiej akcji " Się gra się ma - odlotowy Playroom". Mamy szansę na przemianę świetlicy w nowoczesną salę gier dla dzieci oraz wyposażenie w gry planszowe. Szczegółowe informacje na stronie www.siegrasiema.com

Zadaniem dzieci jest zaprojektowanie (dowolną techniką) świetlicy marzeń - spośród tych prac, prześlemy 3 najlepsze- a wygrany projekt zostanie zrealizowany przez architektów akcji !
Prosimy wszystkich rodziców oraz dzieci o oddanie głosu na naszą świetlicę Oddaj głos Mogą Państwo również przyznać 100 punktów w głosowaniu - za zakup dowolnej gry z Hasbro w sieci Biedronka, podając dane z paragonu.
Termin upływa 22.12.2020r.

deklaracja dostepnosci logo