Od 30.09.2020 r. Szkolny Klub Wolontariatu rozpoczyna zbiórkę artykułów żywnościowych w ramach akcji "Światowy Dzień Walki z Głodem", organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż. Zebrane produkty będą przekazane osobom najuboższym, które korzystają z pomocy PCK w Bydgoszczy.

Zachęcamy do wsparcia potrzebujących darami w postaci trwałej żywności, takiej, jak: mąka, makaron, cukier, sól, kasza, płatki owsiane i kukurydziane, konserwy mięsne i rybne, budyń, kisiel, herbata, kawa, słodycze, masło, olej oraz inne  tłuszcze spożywcze. Artykuły żywnościowe prosimy włożyć do kartonu, w wyznaczonym miejscu na parterze, pierwszym i drugim piętrze. Zbiórka będzie trwać do 13.10.2020 r.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc. :)

Opiekunowie SKW i wolontariusze.

20201001 133614 1

20201007 093613 1