kwietniu 2017 r. Pałac Młodzieży w Bydgoszczy organizuje w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” następujące wydarzenia dla rodziców uzdolnionych dzieci i młodzieżyorazdla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych:

22.04.2017, godz. 10:00

Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” - warsztaty wsparcia dla rodziców uczniów zdolnych

Zapraszamy na czwarte w tym roku szkolnym warsztaty skierowane do rodziców zdolnych i utalentowanych dzieci oraz młodzieży

pn. „Autorytet rodzicielski - jak go zbudować na fundamencie z poczucia  bezpieczeństwa i zasad?”.

Celem warsztatów jest wsparcie psychologiczne rodziców, których dzieci przejawiają wybitne zdolności.

Spotkanie poprowadzi psycholog: Magdalena Dunajska.

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Zgłoszenia do 21 kwietnia 2017 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 52 321 00 81 w. 333.

5.04.2017, godz. 11:00

Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Trzecie w tym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności”, czyli warsztaty wsparcia psychologicznego.

Warsztaty, pn. „Trening asertywności dla uczniów zdolnych”, odbędą się 5 kwietnia 2016 r. o godz. 11:00 w sali nr 115 w bydgoskim Pałacu Młodzieży.

Celem treningu jest rozwój kompetencji społecznych w obszarze asertywności.

Spotkanie poprowadzą psycholodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Bydgoszczy: Grażyna Ledzińska i Beata Dróżdż.

Przewidywany czas spotkania – ok. 2 godziny.

Zgłoszenia do 3 kwietnia 2017 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 52 321 00 81 w. 333.

Liczba miejsc ograniczona!

12.04.2017, godz. 10:00

Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia dla zdolnych uczniów szkół gimnazjalnych

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką tworzenia skutecznych, efektywnych notatek z lekcji, zorganizowano kolejne spotkanie dla uczniów szkół gimnazjalnych.

Czwarte już w tym roku szkolnym warsztaty z cyklu „Poradnia Rozwoju Zdolności” , zatytułowane „Sztuka tworzenia skutecznych notatek”

odbędą się 12 kwietnia 2017r. w sali nr 115 w bydgoskim Pałacu Młodzieży o godz. 10:00.

Spotkanie poprowadzi: Agnieszka Mądzielewska-Jagodzińska - doradca metodyczny w MOEN

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Zgłoszenia do 10 kwietnia 2017 r. prosimy kierować do Moniki Grzybowskiej, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 52 321 00 81 w. 333.

Z jednej szkoły można wytypować maksymalnie 5 osób.

Załączniki:

pdfkarta_zgloszenia_warsztaty_poradnia_05_04_2017.pdf