Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy informuje, iż w roku szkolnym 2020/2021 na terenie województwa kujawsko-pomorskiego planowane jest przeprowadzenie konkursów przedmiotowych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z następujących przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, geografia, historia, język angielski, język francuski, język hiszpański, język niemiecki, język polski, język rosyjski, matematyka, informatyka.

Konkursy przedmiotowe dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych w województwie kujawsko-pomorskim w roku szkolnym 2020/2021 zorganizowane zostaną w terminach podanych w załączniku.

pdfTerminarz.pdf

deklaracja dostepnosci logo