Przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej następuje na pisemny wniosek rodziców/  prawnych opiekunów. Każdy z rodziców/prawnych opiekunów/ chcąc, by dziecko uczęszczało do świetlicy szkolnej zobowiązany jest do złożenia KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA do świetlicy lub sekretariatu do 03.09.2020r. Wnioski można składać już w dniu rozpoczęcia roku szkolnego u wychowawców świetlicy w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

 

W związku z obowiązującymi przepisami regulującymi pracę szkół w czasie pandemii także działalność świetlicy jest ograniczona. Rodzice zgłaszając dziecko do świetlicy powinni brać pod uwagę, że grupy uczniów uczestniczących w zajęciach świetlicowych są międzyoddziałowe. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, komisja rekrutacyjna zmuszona będzie dokonać weryfikacji wniosków.

Karty zgłoszenia dostępne są w świetlicy, w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.

pdfKarta zgłoszenia dziecka.pdf

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.