Przyjęcie dziecka do świetlicy szkolnej następuje na pisemny wniosek rodziców/  prawnych opiekunów. Każdy z rodziców/prawnych opiekunów/ chcąc, by dziecko uczęszczało do świetlicy szkolnej zobowiązany jest do złożenia KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA do świetlicy lub sekretariatu do 03.09.2020r. Wnioski można składać już w dniu rozpoczęcia roku szkolnego u wychowawców świetlicy w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

W związku z obowiązującymi przepisami regulującymi pracę szkół w czasie pandemii także działalność świetlicy jest ograniczona. Rodzice zgłaszając dziecko do świetlicy powinni brać pod uwagę, że grupy uczniów uczestniczących w zajęciach świetlicowych są międzyoddziałowe. W przypadku dużej liczby zgłoszeń, komisja rekrutacyjna zmuszona będzie dokonać weryfikacji wniosków.

Karty zgłoszenia dostępne są w świetlicy, w sekretariacie oraz na stronie internetowej szkoły.

pdfKarta zgłoszenia dziecka.pdf