W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od marca do grudnia 2017 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół podstawowych:

1. Matematyka z pasją.

2. Młody obserwator, badacz, odkrywca.

3. Multimedia w fizyce i informatyce.

4. Warsztaty przyrodnicze "Klub poszukiwaczy wiedzy".

5. „Z przyrodą za Pan Brat” – zajęcia rozwijające wiedzę i umiejętności z zakresu biologii
i chemii (od września 2017).

Szczegółowe informacje na temat projektów znajdują się w załącznikach oraz na portalu internetowym „Zdolni znad Brdy” Chętni uczniowie proszeni są o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie go w sekretariacie Pałacu Młodzieży do dnia 24 marca br. (sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 730-1900).

W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od marca do grudnia 2017 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych:

1. Cztery pory roku z …. chemią.

2. Popołudnie z Mona Lisą. O sztuce w Pałacu. Spotkania pasjonatów historii sztuki.

3. Akademia Młodych Biologów – nauka poprzez działanie.

4. Inkubator czytelnika, czyli młodzi w świecie arcydzieł.

5. Kuźnia talentów – seminarium językowe.

6. Międzyszkolne koło matematyczne.

Szczegółowe informacje na temat projektów znajdują się w załącznikach oraz na portalu internetowym „Zdolni znad Brdy”. Chętni uczniowie proszeni są o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie go w sekretariacie Pałacu Młodzieży do dnia 24 marca br. (sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 730-1900).

Akademia młodych biologów.pdf

Cztery pory roku z chemią.pdf

Inkubator czytelnika.pdf

Kuźnia talentów.pdf