Szanowni Rodzice.
Uprzejmie informujemy, że Urząd Miasta proponuje uczestnictwo dzieci do lat 13, uczniów bydgoskich szkół podstawowych w programie „Bydgoskie Półkolonie 2019”.

Uczestnicy będą objęci opieką w godzinach od 8 do 15. Grupy liczyć będą maksymalnie 20 osób. Przewidziano blok zajęć integracyjnych na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe w salach, na basenach i boiskach, a także w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach w bydgoskich placówkach kultury, m. in. w Muzeum; zaplanowano wycieczki, plenery plastyczne, warsztaty teatralne, taneczne i wokalne. W ramach Półkolonii wyświetlane będą też filmy.
Warunkiem uczestnictwa w Półkoloniach jest posiadanie legitymacji szkolnej, pobranie Karty Uczestnika i posiadanie Bydgoskiej Karty Miejskiej. Udział w półkoloniach jest bezpłatny, z wyjątkiem opłaty za posiłki (60 zł) – zwolnieni są z nich rodzice i opiekunowi dziecka, którzy są upoważnieni do bezpłatnego korzystania z posiłków w szkole).
Wypełnioną kartę uczestnika należy dostarczyć do wybranej placówki w terminie do 28.05.2019 r. O zakwalifikowaniu na Półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń! Każde dziecko może skorzystać maksymalnie z dwóch turnusów Półkolonii.

Pliki do pobrania, w tym karta uczestnika i regulamin programu znajdują się na stronie www.bydgoszcz.pl/edukacja/bydgoskie-polkolonie-2019

ałączniki

pdfartykuł.pdf