Szanowni Rodzice.
Uprzejmie informujemy, że Urząd Miasta proponuje uczestnictwo dzieci do lat 13, uczniów bydgoskich szkół podstawowych w programie „Bydgoskie Półkolonie 2019”.

Uczestnicy będą objęci opieką w godzinach od 8 do 15. Grupy liczyć będą maksymalnie 20 osób. Przewidziano blok zajęć integracyjnych na świeżym powietrzu, zajęcia sportowe w salach, na basenach i boiskach, a także w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach w bydgoskich placówkach kultury, m. in. w Muzeum; zaplanowano wycieczki, plenery plastyczne, warsztaty teatralne, taneczne i wokalne. W ramach Półkolonii wyświetlane będą też filmy.
Warunkiem uczestnictwa w Półkoloniach jest posiadanie legitymacji szkolnej, pobranie Karty Uczestnika i posiadanie Bydgoskiej Karty Miejskiej. Udział w półkoloniach jest bezpłatny, z wyjątkiem opłaty za posiłki (60 zł) – zwolnieni są z nich rodzice i opiekunowi dziecka, którzy są upoważnieni do bezpłatnego korzystania z posiłków w szkole).
Wypełnioną kartę uczestnika należy dostarczyć do wybranej placówki w terminie do 28.05.2019 r. O zakwalifikowaniu na Półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń! Każde dziecko może skorzystać maksymalnie z dwóch turnusów Półkolonii.

Pliki do pobrania, w tym karta uczestnika i regulamin programu znajdują się na stronie www.bydgoszcz.pl/edukacja/bydgoskie-polkolonie-2019

Z
ałączniki

pdfpołkolonie_wpłata.pdf

pdfartykuł.pdf

pdfkarta kwalifikacyjna.pdf

pdfoświadczenie BORPA.pdf

docxkarta kwalifikacyjna.docx

docxoświadczenie BORPA.docx

 

Przydatne linki


logotyp bip

logo kuratorium

logotyp men

logotyp bydgoszcz

budzaca sie szkola

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.